VIP za kierownicą

Każdy ma jakieś słabości. Nie są ich pozbawione także osobistości czy też gwiazdy showbiznesu. Za jedną z nich uważa się miłość do drogich i luksusowych aut. Cierpią na nią oczywiście także osoby mniej zamożna. A jak VIP zachowuje się za kierownicą? Jest to bardzo ogólne pytanie i trudno na nie odpowiedzieć nie generalizując.

Załóżmy jednak, że osoby posiadające prawo jazdy dzielą się na dwie grupy – kierowców regularnych i niedzielnych. Od jakiegoś czasu mówi się prawo kierowcach czynnych i biernych czy też wtórnych. Dwa ostatnie pojęcia dotyczą osób, które zrobiły kiedyś uprawnienia do prowadzenia pojazdu (najczęściej zaraz po osiemnastych urodzinach), a potem nie miały okazji zbyt często samodzielnie kierować. Jak pokazują różne badania, wcale nie jest to mała grupa.

Zapewne wiele biernych, jak i czynnych kierowców spotkamy także wśród VIP-ów. Nie jest to w ich przypadku zbytnio szkodliwe, ponieważ wielu z nich korzysta z usług szoferów i zawodowych kierowców. Pomimo to VIP za kierownicą to oczywiście nie jest rzadkie zjawisko. Wiele osób po prostu czerpie przyjemność z prowadzenia auta i nie jest łatwo ich przekonać do oddania kółka komuś innemu.

Glikol propylenowy ERGOLID EKO -25°C, 20l domy.biegnę.com.pl