Samochód dla VIP-a – czy kolor ma znaczenie?

„Kolor to kwestia najmniej istotna podczas wyboru samochodu” – z pewnością niejeden z Was wypowiedział kiedyś takie słowa. Otóż nie do końca jest to prawda, szczególnie jeżeli chodzi o barwę auta VIP-a. Wśród grupy osób w różny sposób uprzywilejowany kolor karoserii jest tak samo ważny jak wszystkie inne elementy pojazdu. Zauważmy jednak, że w świecie shobiznesu dominuje kilka barw lakieru.

Bogusław Linda przykładowo kojarzony jest z czarnym Porshe. Kolor tego samochodu dodaje mu tak zwanego sznytu i błysku. Czarny sportowy samochód przywodzi na myśl mknący pocisk i pewnie też takie skojarzenia miał aktor lubiący szybką jazdę. Czerń nie bez powodu wiązana jest z elegancją i luksusem, co z pewnością odzwierciedla również cena auta.

Kolejnym bardzo popularnym kolorem aut gwiazd jest czerwień. Jaskrawe, soczyste barwy zachodu słońca doskonale pasują do szybkich, wyścigowych samochodów. Czerwone auto kojarzy się wielu z szybkością i wyścigami. Autem tej barwy jeździ np. Kuba Wojewódzki. Ostatnio był widziany w niezwykłym Lamborgini Aventador. Auto to ze względu na cenę nie jest dostępne dla każdego.

wyjmowanie tablicy rejestracyjnej z ramki http://www.danoil.pl/