JAKIE AUTO DLA VIP-A?

Wiele osób uważa, że auto dla VIP-a powinno być jak najbardziej ekskluzywne i eleganckie. Posługiwanie się kliszami i stereotypami to jednak najprostsza droga do popełnienia błędu. Jeżeli chcemy znaleźć odpowiednie auto, powinniśmy oprócz samego VIP-a, wziąć pod uwagę jego również otoczenie. Jest to ważne, ponieważ nie zawsze wystarczy nam jedno auto.

W przypadku piosenkarzy, aktorów, gwiazd estrady warto pomyśleć o dużym aucie. Samochód powinien być na tyle przestronny, aby pomieścił się w nim VIP i jego przyboczni. Nierzadko się bowiem zdarza, że zaproszona gwiazda przyjeżdża z tak zwanymi zaufanymi osobami. Najczęściej są to makijażyści, trenerzy, masażyści, asystenci i wielu innych. Jeżeli nie dysponujemy limuzyną lub wieloosobowym autem, wyjściem jest dostarczenie dwóch pojazdów.

Dużo mniejszy i bardziej przewidywalny jest zespół towarzyszący politykowi lub biznesmanowi. W tej grupie spotykamy najczęściej VIP-a z jednym asystentem, czasami z doradcą lub prawnikiem. Oznacza to, że samochód o standardowej wielkości powinien spełnić nasze oczekiwania. Odrębną kwestię stanowi wynajęcie szofera. Tę decyzję warto jednak skonsultować z samym VIP-em.

Wynajem aut Gdańsk Naprawa ładowarek http://www.rol-bud.net/serwis-maszyn/ i serwis maszyn budowlanych