Czy auto dla Vip-a musi być drogie?

Choć życie gwiazdy czy też sławnego polityka może wydawać się usłane różami, to jednak nie wszyscy są z niego zadowoleni. Natłok obowiązków, a także nieustanna uwaga otoczenia powodują, że VIP bardzo rzadko może pozwolić sobie na chwilę wytchnienia oraz prywatności. Sława ma wiele wad, a jedną z nich jest nieustanne bycie na świeczniku.

Unikanie zbytecznego rozgłosu przez VIP-ów poprzez wykorzystywanie aut z niższej półki cenowej wydaje się w takiej sytuacji zrozumiałe. Zwykłe, rodzinne samochody, znane bardziej jako bezpieczne i ekonomiczne niż drogie i sportowe sprawdzają się w podobnych momentach idealnie. VIP poruszający się pojazdem średniej klasy z pewnością nie od razu przyciągnie uwagę gapiów czy też mediów.

Do aut niezwracających na siebie uwagę należą z pewnością pojazdy na ogół kojarzone z rodziną oraz bezpieczeństwem. Są to niewątpliwie samochody tańsze od sportowych, ekskluzywnych kuzynów, ale tak naprawdę trudno tu porównywać pojazdy o innym przeznaczeniu. Odpowiadając zatem na pytania zawarte w tytule, auto dla VIP-a wcale nie musi być drogie.


Zobacz jakie analizatory spalin silnikowych mamy w ofercie Silikony kleje