Auto dla Vipa z szoferem, czy bez?

Informacja o wizycie VIP-a w naszej firmie lub mieście wzbudza zawsze wielkie emocje. Tą bardzo ważną osobą może być zarówno prezes międzynarodowej korporacji czy też celebryta, aktor lub piosenkarz. Bez różnicy od charakteru odwiedzin, organizator czy też gospodarz zwyczajowo powinien postarać się zapewnić osobistości jak najlepsze warunki.

Pośród wielu kwestii organizacyjnych z reguły sporo wątpliwości przysparza dobór odpowiedniego auta dla VIP-a. Kiedy jednak tę decyzję mamy już za sobą, pozostaje jeszcze problem szofera.

Szofer to osoba, która może wzbudzać różne emocje. Z jednej strony jego obecność jest niezbędna w przypadku wizyty powiązanej z zakrapianą imprezą. Dobry kierowca jest również nieocenioną pomocą dla VIP-a, który nie zna okolicy lub też po prostu nie lubi prowadzić, czy też nie posiada prawa jazdy. Jednakże musimy wziąć pod uwagę, że nie każdemu odpowiada posiadanie szofera. Bardziej przeczuleni na swoim punkcie goście mogą to odebrać nawet jako obrazę. Dlatego zanim zdecydujemy o wynajęciu szofera – skonsultujmy się najlepiej z VIP-em i dajmy mu wybór.


Nowa wersja NaviExpert jest już dostępna Zamienne części manitou to doskonały wybór